הסכם גירושין טוב – זהו הסכם המתאר את החלטות חלוקת רכוש ומשמורת ילדיהם של בני הזוג הנפרד בהמשך דרכם אך חשוב מכל בהסכם רצוי להסתכל קדימה על העתיד ולנסות לצפות אירועים ותרחישים שבני הזוג אינם חוו או חשבו עליהם על מנת שברגע שיגיעו לבעייה עצמה יוכלו לפתור אותה ללא זמן מיותר ועל פי ההסכם ישנם מצבים שבו אחד הצדדים אינו מעוניין בגירושין ולכן לא משחרר את בן/בת זוגו אחרים שונים מזוגות אחרים ועל כן על כל הסכם יש להתאימו לזוג הנפרד.שחתמו עליו. כל זוג נתונים שונים -"חבילה" שונה מזוגות אחרים ולכן הדגשים בהסכם הגירושין להיות בהתאמה ל"חבילה" של כל אחד.

לא הכל תלוי בכם, נכון החלטתם להתגרש , נכון חתמתם על ההסכם והגעתם לבית המשפט המוסמך לטפל בתיק הגירושין אך הוא מסרב לאשר את הסכם הגירושין. הסיבה לכך יכולה להיות ברגע שבית המשפט חושב שייש בהסכם מעין הפרה בזכויות הצד שלישי כגון: ילדי הזוג אינם זכאים למזונות ולכן רשאי בית המשפט לשלול את אישור הגירושין. ישנם

 

הסכם הגירושין כולל:

לאחר חתימה על הסכם גירושין, שני הצדדים נגשים לבית הדין הרבני האיזורי לבקשה משותפת לגירושין.

שני הצדדים מתחייבים להפויע בכל הדיונים בביץת הדין וכמובן להישמע להוראותם בכל ענייני הגירושין וסידור הגט.

מפאת הגירושין מחוייב הגבר לשלם גט לאישה במועדים שנקבעו וכמובן לפי עיקרי הסכם הגירושין שחתמו.

ישנם אגרות לבית המשפט ועל שני הצדדים לשלם באופן שווה.

 

אף על פי ששני ההורים הם אופוטרופוסיהם של ילדיהם , ברוב המקרים למעט מקרים חריגים הילדים נשארים במשמורת אמם עד הגעתם לגיל 18 ומחובת ההורים לגרום ליחסים טובים בינם לקטינים ללא הוצאת לשון סרה. החלטות על חינוך וברחאות יהיו בשיתוף שני הצדדים, כל הפרטים נכתבים בהסכם הגירושין.

 

ישנם הסדרים מקובלים בחברתנו מלבד קשר טלפוני קבוע ורציף של הקטינים עם אביהם. לגבי משמורת האב על הילדים וזה פעמיים בשבוע וכל סוף שבוע שני מצחית בחגים וחופשות.

בהסכם הגירושין נדרש להגדיר את סכום המזונות, גיל הקטינים צרכיהם ורמת חייהם., יש להגדיר את השתתפות בחינוך, קייטנות, חוגים, הוצאות רפואיות חריגות

 

 

הצד:

תוכן זה ניתן לשינוי על ידי עריכת הקובץ side.mod מתוך מערכת הניהול. זהו דוגמה לשימוש בתוכן כמודול אותו ניתן למקם בכל מקום בעיצוב תבנית האתר.

קישורים מעניינים מבית גוגל:
 פורום מנהלי אתרים
 גאדג'טים עבור האתר שלך
 בדיקת מצב האתר
 נתח את המבקרים באתר
 Webmaster Tools

עמוד אודות ניתן למצוא כמעט בכל אתר הקיים באינטרנט. עמוד זה נועד למי שמתעניין בגוף העומד מאחורי האתר. לכן, כדאי להסביר בעמוד זה על החברה או העסק העומדים מאחורי האתר וליצור רושם אמין ורציני. כמו כן, כדאי לפרט את תחומי הפעילות של בית העסק, סוגי השרותים או המוצרים והיתרונות הייחסיים שיש לעסק זה.

 האנשים שמאוחרי:
כדאי להציג את רשימת האנשים המנהלים את העסק, תמונה קטנה של כל אחד ואחד מהאנשים שמצולם בצורה מכובדת יכולה להוסיף להרגשת האמינות, תארים ותעודות, נסיון ופרוייקטים מוצלחים ומוכרים. במידה ויש צורך, ניתן להוסיף קישור ליד כל שם ושם לטופס יצירת קשר ייחודי בו הגולש יוכל לכתוב באופן אישי לכל אחד ואחד מהמנהלים.
 פרטים על העסק:
במקרים רבים מתעניינים בעמוד זה משקיעים, עיתונאים או בעלי עניין אחרים. לכן, כדאי להוסיף פרטים על העסק כגון: מספר עובדים, תאריך הקמת העסק, אזורים גיאוגרפיים של פעילות העסק וכדו'. במידה והעסק ממוקם במקום יפה עם משרדים יפים או שיש בעסק קווי ייצור מעניינים, כדאי להוסיף מספר תמונות מייצגות בכדי להמחיש את היכולות והתדמית.

תחומי פעילות, שירותים ומוצרים:
חשוב להציג בעמוד זה במה עוסק בית העסק והאתר. אבל לא בפירוט יתר אלא באופן כללי. את הפרטים באריכות יוכל הגולש לראות בדפים הרלוונטים של המוצר או השרות. לכן, בצוה ברורה ומתומצתת ניתן לכתוב על תחומי פעילות העסק ועל סוגי השרותים והמוצרים אותם ניתן למצוא באתר זה ובבית העסק העומד מאחוריו.